ОТРИМАЙТЕ ДРАЙВ! ВЕЛОСИПЕДНИЙ

Працюватимемо  у зручний для людей час – з 8-ї до 17-ї години щодня, крім неділі,   без перерви на обід. Приймаємо замовлення й за телефонами 0956820016, 0962407621.

Є ЛЮДИ, які з дитинства обирають собі професію  і  щасливо крокують  з нею по  життю. Наталія Онопрієнко з шкільних років дуже хотіла влаштуватися на завод продтоварів, повернулася в Балту з дипломом винороба. Та підприємство перестало існувати. Що робити? Дівчина не розгубилася, вирішила спробувати себе в торгівлі. Відтоді  Наталія   з  задоволенням  довгий час  працювала продавчинею у таких поважних фірмах як «Армірал» та «СОМІК», обслуговувала відвідувачів , торгуючи продуктами і будівельними матеріалами,  й не підозрювала, що знайшла своє покликання. Подумала: а чому б не попрацювати самій? Досвід є.

З ’явилася  мрія відкрити  весільний салон, одягати наречених. Але згодом зрозуміла, що справа ця безперспективна в нашому місті й з головою поринула в «технічний» бізнес. Поки про все  абсолютно нове для себе конкретно  дізналась,  ретельно розібралась, вивчила – десь взявся коронавірус  . Карантинні місяці  використала з родиною на сучасний ремонт орендованого приміщення, укладання договорів на постачання велосипедів , самокатів,  аксесуарів, запчастин до них    різних виробників.

Нарешті, полегшено зітхнули,  все готово. Останній штрих – облаштування зручних сходів   біля входу в магазин та прокладання  тротуарної плитки на демонстраційному майданчику. До  10-ї години вечора  у п’ятницю довелося  потрудитися чоловікові з друзями.  І ось  минулої суботи технічний салон – магазин під  назвою «Велодрайв» урочисто відчинив двері. Увагу перехожих  і водіїв автівок відразу ж привернули  різнокольорові велосипеди   й самокати для любителів цього драйву  різного віку з барвистими  кульками, що так і рвалися в небо. Хіба ж  могли пройти мимо такої події журналісти «ВІ»? Нам  захотілося першим повідомити своїм читачам про хорошу новину. Адже в розпалі літо, кожен бажаючий може придбати  омріяний товар і кататися, зміцнюючи здоров’я, подорожувати.

Тим більше, що тепер приватний підприємець Наталія Онопрієнко , до речі, мама відомого в Балті , талановитого  19 – річного баскетболіста Дарія Онопрієнка, готова виконати бажання  кожного покупця,  протягом тижня доставити потрібну  замовлену техніку , запчастину чи екіпіровку, якщо  такої немає в магазині. Планує незабаром завезти ролики. Гостинна продавчиня провела нам екскурсію, вміло орієнтуючись  в незвичному для нас світі  велотранспорту, скутерів, самокатів для дітей, підлітків та дорослих людей.

—  Велосипеди колишньої фірми «Україна» тепер випускаються  під маркою   «General» , – розповіла Наталія.-  У нас вони є від 14 до 28  дюймів. Ціни різні – 2600, 2700, 2900,  до 3100 гривень  , 3400 – з  посиленою рамою. А маленькі-  від  1500  до 5600 гривень.  Оці китайські «Титани» виготовляються на велосипедному заводі в Китаї. Тут  у нас  самокати дитячі й для дорослих . Цей  самокат витримує 120 кілограмів,  цей –    85 . Дитячі коштують від  650 гривень до  2000.  Ось скутери,  запасні  камери  на будь – який  розмір велосипеда, підніжки,  покришки,  колеса, замки,  сидіння, педалі, шатуни,  насоси, різні запчастини, весь асортимент супутніх товарів.

— Наталю, чому ви облюбували  саме торгівлю  велосипедами ?

— У нас тут на перехресті вулиці Уварова, 29,  куточок  такий технічний утворився:  навпроти акумулятори для машин, з обох боків – запчастини для автомобілів, мопеди й мотоцикли. Не вистачало лише велосипедів, – говорить, усміхаючись,   підприємець.

— Ви так сміливо зайнялися власним бізнесом в складний період, з таким ентузіазмом…

— Ну, найперше, поки не стара й вистачає енергії – не можна  зупинятися на досягнутому, треба розвиватися, йти вперед,  виживати. Наразі   неординарна ситуація  склалася  через карантин. Але ми віримо в краще. Всіх, хто хоче відчути велодрайв,  запрошую відвідати наш салон.

Тетяна АЛЕКСЄЄВА, Наталя ТАРАСЕНКО.

Leave a Reply