ОЧІЛЬНИКИ СТАРОСТАТІВ РАДЯТЬСЯ

Робота з документами, планування діяльності апарату ради, зміни в діючому законодавстві — ці та інші питання обговорювалися під час наради керівництва Балтській МТГ зі старостами та їх заступниками.

Не залишився поза увагою й такий важливий аспект, як система оцінювання роботи старостатів згідно з визначеними індикаторами. Результати аналізували фахівці міської ради. Зокрема, індикатор кількості скарг мешканців кожного старостинського округу на гарячу лінію або до міської ради прокоментувала завідувачка сектору діловодства і контролю Людмила Малішевська. Спинившись на важливих моментах реагування на звернення громадян щодо дотриманням термінів оформлення відповідей, вона навела приклади по кожному старостинському округу.

Начальник відділу комунікацій з громадськістю Анна Рибіцька проаналізувала стан медіаактивності округів, розповіла про вдосконалення процесу внутрішньої та зовнішньої комунікації між населеними пунктами з метою розширення інформаційного поля громади.

Начальник відділу земельних відносин Наталія Крамар говорила про зміни в земельному законодавстві, нагадавши очільникам сільських територій про виконання доручення міського голови щодо інвентаризації землі.

Заступники старост Оксана Сорока (с.Пасицели старостинського округу №8)  та Людмила Кручок (села Немирівське, Перельоти старостинського округу №6) поділились з колегами власним досвідом організації  робіт з благоустрою сільських територій, співпраці з бізнесом, вирішення проблемних питань.

Балтський міський голова Сергій Мазур, звертаючись до присутніх, розповів про плани відкриття поліцейських станцій, аналогічних тим, що вже функціонують в Гольмі та Обжилому у рамках програми «Безпечна Балтщина». Він також ще раз нагадав про важливість вакцинації населення від ковіду, адже небезпека зараження смертоносним вірусом залишається високою.

Leave a Reply