ПЕРЕЛЬОТИ

У нас радісні новини,- повідомила сільський староста Людмила Федорівна Кручок. — Два з половиною місяця тривав ремонт дитячого садочка. І ось його вже відкрито, змішану групу відвідують 25 малюків. Уявіть:чотири чудових кімнати (класи і спальні) з дерев’яною підлогою, гарними пізнавальними фотошпалерами, у ванній- бойлер, душ. На облицьованій плиткою кухні гаряча й холодна проточна вода. Велика, зі смаком оформлена їдальня. Меблі, щоправда, старі, однак уже в жовтні придбаємо на 50 тисяч гривень ліжечка, на 100 тисяч – роздягальні, всі інші меблі для класів та їдальні. Крім цього виділено 10 тисяч гривень на пральну машину-автомат. Завідувачка Олена Стогнійчук,вихователь Людмила Мамчур, її помічник Наталія Чумак,кухар Людмила Заборна й під час відпусток працювали, аби своєчасно відкрити заклад і щоб мав він сучасний вигляд.

Та це ще не все. Щойно відкрито і працює адмінцентр , розташований в колишньому приміщенні сільради. Тепер тут кабінет старости, справили новосілля медпункт і бібліотека. Люди приходять на прийом до старости чи в медпункт і, звичайно ж, відвідують бібліотеку.

Селянам ці переміни дуже подобаються. В ФАПі є гаряча й холодна вода. Затишок у медичній установі та в бібліотеці створювали після завершення ремонту бригадою «ФОП Є.Нікіпєлов» завідувачка ФАПу Анастасія Бондаренко, молодша медсестра Валентина Кантанович , бібліотекар Римма Лабушняк та діловод Олена Гонца.

Leave a Reply