Перемогли дружба, масовість і гарний настрій

Вже вдруге в об’єднаній територіальній громаді відбулися малі Олімпійські ігри, ініційовані міським головою Сергієм Мазуром. Цього разу вони пройшли ще цікавіше, бо в змаганнях брали участь команди дитсадків усієї громади, а в масовому забігу – учнівська молодь і вчителі всіх навчальних закладів Балти, батьки. Очолили його Сергій Мазур, його заступник з гуманітарних питань Валерій Желіховський, секретар міськради Тетяна Матлашевська.
Ігри малі, для дошкільнят, проте все тут було як належить справжнім Олімпійським. І навіть більше: в численних змаганнях разом з малятами виступали мами й тата. Хороший приклад показало подружжя Мазурів з донькою Аріною в команді дитсадка №7 «Сонечко».
На стадіоні «Колос» панував командний дух, діти сміливо долали всі перешкоди й всі показували високі результати в змаганнях з дитячих видів спорту. Кожна команда зі своїми наставниками прибула в новій яскравій формі. Палав Олімпійський вогонь, розвівалися Олімпійський і державний прапори, невтомно працювали судді, злетіли в небо різнобарвні кульки, всі учасники з радістю отримали заслужені медалі та інші нагороди.
Всім командам є чим пишатися. Й об’єднаній територіальній громаді в цілому: діти взяли участь у великому спортивному святі, здружилися й згуртувалися, набралися гарних вражень, прагнули перемогти. За великим рахунком – дано старт підготовці Олімпійського резерву України.

  • Наш кор.

  • %d1%81%d0%bf%d0%be%d1%80%d1%8c1

    Leave a Reply