ПОВЧАЛЬНІ МУЛЬТИКИ

У рамках Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху, поліцейські Балтського відділу поліції провели в школах профілактичні заходи «Безпека на дорозі – безпека життя!».
Протягом тижня з учнями шкіл та інтернатів співробітники ювенальної превенції проводили тематичні уроки. Їх мета – формування у дітей навичок безпечної поведінки на дорогах і вулицях, а також вміння орієнтуватися в дорожніх ситуаціях.
Працівники поліції приготували для школярів відеоролики, на яких зафіксовані наслідки нехтування правилами дорожнього руху – фото та відео з місць скоєння дорожніх аварій, а також повчальні мультики. Діти з уважністю слухали настанови працівників ювенальної превенції та з цікавістю переглядали відеоролики про правила поведінки на дорозі й наслідки необережності на проїжджій частині. Поліцейські також звернули увагу слухачів на особливості участі у дорожньому русі у темну пору доби, адже саме пора сутінок приховує у собі чимало несподіванок та небезпек для маленьких пішоходів.
У школах крім тематичного уроку, правоохоронці проводили Вікторини на знання Правил дорожнього руху. Учні розгадували загадки, на практиці показували можливі дорожні ситуації, демонстрували, як правильно повинен вести себе пішохід на дорозі.
По завершенню зустрічі дітлахи пообіцяли, що обов’язково стануть уважними пішоходами і будуть дотримуватися дорожніх правил.
Проведення подібних заходів сприяє формуванню дисциплінованості і законослухняної поведінки у підростаючого покоління, а також виховує в них навички неухильного дотримання ПДР і усвідомленого застосування в повсякденному житті правил дорожньої безпеки.

  • Балтський ВП ГУ НП.
  • Leave a Reply