ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ ОФІЦЕР ГРОМАДИ. ПРОЄКТ В ДІЇ

Мешканцям населених пунктів, що входять до складу старостинського округу №6 (Гольма, Немирівське, Перельоти, Бендзарі, Плоске) керівництвом Балтської МТГ представлено поліцейського офіцера громади Андрія Бондаренка (на знімку).
— В Балтській громаді реалізується успішний безпековий проєкт «Поліцейський офіцер громади». Філософія проєкту – «я тут живу, я тут працюю», що, безумовно, значно підвищує рівень довіри людей до правоохоронних органів. Наразі робочий офіс поліцейського офіцера розташований в с.Гольмі, а наданий службовий автомобіль допоможе у вирішенні питань на території всього старостинського округу, – сказав, звертаючись до присутніх, заступник міського голови Федір Молодець.
Сам Андрій Бондаренко – досвідчений працівник поліції – готовий виконувати поставлені перед ним завдання щодо захисту прав громадян.
— Заступаючи на цю посаду, розраховую на підтримку громадян і співпрацю із старостатом, громадськими організаціями, головами мікрорайонів. Стабільний правопорядок на даній території залежить від нас з вами, – сказав, зокрема, він.
Нагадаємо, що координація спільних дій між владою і правоохоронними органами відбувається в рамках підписаного Балтським міським головою Сергієм Мазуром Меморандуму з Національною поліцією, діючих програм «Безпечна Одещина» і «Безпечна Балтщина» та спрямована на зменшення злочинності в нашому регіоні, – йдеться на сторінці Балтської міської ради у Фейсбуці.

Leave a Reply