Поліцейські закликають громадян не мовчати про домашнє насильство

Жодні конфлікти та суперечки не повинні завершуватись насиллям. У разі неможливості налагодити у родині розуміння, не слід доводити ситуацію до втрати контролю над емоціями. Повідомити поліцейським про домашнє насильство та отримати допомогу можна у будь-який час доби безкоштовно з мобільного та стаціонарного телефону за номером «102».  

     В відділенні поліції № 1 Подільського РУП наголошують, домашнє насильство передує тяжким злочинам і про нього не варто мовчати.
На сьогоднішній день на профілактичному обліку у відділенні поліції № 1 перебуває 123 сімейних дебошира. Співробітники відділення постійно вживають заходи індивідуальної профілактики з особами, які перебувають на обліку в поліції, у тому числі кривдниками. Порушників притягують до адміністративної відповідальності за ст.173-2 «Вчинення домашнього насильства» Кодексу України про адміністративне правопорушення.

 Також з метою попередження злочинів, систематично здійснюється інформування населення через засоби масової інформації про недопущення вчинення домашнього насильства та куди можна звернутися за допомогою або отримати відповідну консультацію. 
Також ця проблема небезпечна ще й тим, що від неї страждають діти. Страждають не лише від насильства стосовно себе, а й, спостерігаючи за насильством у своїй сім’ї, у майбутньому переносять цей негативний досвід у власне життя.

   Поліцейські Балтщини закликають жителів міста та району не замовчувати випадки домашнього насильства та своєчасно звертатися по допомогу за номером 102 .

 «Поліція працює цілодобово, а на виклики, що стосуються домашнього насильства, виїжджають як поліцейські так і спеціальні мобільні групи, – розповідає  заступник начальника відділення поліції № 1 Людмила Буберенко. Якщо ви стали жертвою або свідком домашнього насильства, або підозрюєте, що таке може виникнути, одразу телефонуйте в поліцію» – рекомендують копи.

 Також запам’ятайте номери телефонів, які можуть стати в нагоді:
Гаряча лінія для постраждалих від торгівлі людьми, домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства щодо до дітей 15-47.
Національна дитяча гаряча лінія – 0-800-500-225, 116-111 (з мобільного)
Національна гаряча лінія з запобігання домашнього насильства – 0-800-500-005,116-123(змобільного)
Гаряча лінія безоплатної правової допомоги – 0-800-213-103

Відділення поліції № 1 Подільського РУП

Leave a Reply