Поліцейські попереджають громадян: залізниця – не місце для розваг!

ПОПЕРЕДЖУВАЛЬНі таблички з написами «Стій! Напруга!», «Не вилазь! Вб’є!», «Обережно! Електрична дуга!» встановлені на об’єктах інфраструктури залізниці не для того, щоб обмежити вашу свободу, а щоб зберегти ваше життя.

Нехтування встановленими правилами може призвести до травмування, як це сталося з 15-річною подільчанкою, котра вирішила продемонструвати подругам, що може з пішохідного мосту спуститися на вагон товарного потягу. Наслідком необдуманого вчинку стала електротравма, опіки кінцівок, що призвело до госпіталізації.

 Тепер стан постраждалої задовільний, але поліцейські змушені знову нагадати громадянам, що травмуватися на об’єктах з електроустановками високої напруги можна навіть ні до чого не торкаючись. Причиною більшості нещасних випадків є відсутність культури поведінки на залізниці. Тож, аби уникнути травматизму, забороняється:

– переходити залізницю у невстановлених місцях;

– залазити на дахи вагонів, опори, інші конструкції ;

– кидати дроти або інші металеві предмети на проводи повітряних ЛЕП;

– підходити на близьку відстань (ближче 8 метрів) до обірваних проводів, чіпати їх руками і наступати на них. Кличте на місце аварії фахівців! Бережіть себе і своїх рідних!

Leave a Reply