Працівники міської ради на чолі з Сергієм Мазуром віджалися 22 рази на підтримку воїнів АТО

Флешмоб #22PushupChallenge в українському сегменті соцмереж на підтримку ветеранів АТО з посттравматичним розладом отримав неабияку підтримку серед наших співвітчизників.
Про сенс флешмобу, котрий стартував у США після публікації звіту Департаменту країни у справах ветеранів, в якому були представлені дані про самогубства серед ветеранів за 2014 рік, написав на своїй сторінці у Fаcebook учасник АТО Леонід Остальцев. Виявилося, близько 22 ветеранів щодня здійснюють самогубство (згодом ця цифра була знижена до 20, але 22 – запам’яталася). Суть акції – віджатися 22 рази і передати естафету іншому.
Організатори флешмобу #22PushupChallenge ставлять собі за мету довести кількість учасників до мільйона.
За пропозицією волонтера Олексія Мочанова умови флешмобу в Україні більш складні, ніж у США: потрібно віджиматися 22 дні по 22 рази. Його виклик прийняло чимало відомих волонтерів, учасників АТО та представників влади. Серед перших був Міністр молоді та спорту Украъни Ігор Жданов, який написав на своїй сторінці у Fаcebook: «Приймаю запрошення від Алексей Мочанов (Alex Mochanov) і приєднуюся до флешмобу “22 віджимання” на підтримку українських військовослужбовців, ветеранів та воїнів #АТО. Закликаю усіх, не лише брати участь у таких флешмобах, але й допомагати нашим військовим матеріально: продуктами, обладнанням, технікою, благодійними внесками через різноманітні волонтерські групи. Передаю естафету міністру енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик».

Дійшов флешмоб і до Балти: службовці міської ради на чолі з міським головою Сергієм Мазуром відповіли на виклик громадських активістів міста віджиманням на території адміністративної будівлі.
– Ми сьогодні приєдналися до Всеукраїнської акції-флешмобу на підтримку учасників бойових дій, для того, щоб звернути увагу на проблеми ветеранів АТО та ще раз згадати про героїв Крут. Згадати про те, як сто років тому творилася історія нашої незалежної України. Ми перейняли естафету від громадських активістів нашого міста, учасників АТО і передаємо її Балтській військовій частині А1559, – прокоментував подію Сергій Мазур

5311

Leave a Reply