Працівники ювенальної превенції, в рамках відпрацювання, провели комплекс профілактичних заходів

Працівники ювенальної превенції, в рамках відпрацювання, провели комплекс профілактичних заходів у школах та училищі м.Балта і Балтського району, під час яких дітям розповіли про їх права та обов’язки, а також наголосили на необхідності дотримання правил поведінки на дорозі та в побуті.
Метою відповідних заходів є профілактика та протидія адміністративних і кримінальних правопорушень серед неповнолітніх.
Співробітники ювенальної превенції Балтського ВП ст.інспектор ЮП, майор поліції Владислав Андрюшков та інспектор ЮП, ст.лейтенант поліції Юліанна Крисько зустрілися з адміністраціями шкіл сіл Білине, Новополь, Піщана, батьківськими комітетами, аби обговорити алгоритм дій для попередження вчинення правопорушень серед дітей і жорсткого поводження з однолітками.
Також поліцейські провели профілактичні бесіди з батьками , чиї діти без поважних на те причин пропускали заняття, та наголосили їм про відповідальність за неналежне виховання дітей.
Окремо співробітники ЮП торкнулися теми: «Адміністративна відповідальність за куріння у громадських місцях» та розповіли, які саме місця відповідно до діючого законодавства визнаються громадськими. Правоохоронці наголосили на тому, що адміністративна відповідальність за паління у невстановлених місцях настає вже з 16-річного віку та санкція статті передбачає покарання у вигляді попередження або накладення штрафу.
Окрім цього, у школах правоохоронці провели так звані «уроки з поліцейськими». Працівники ювенальної превенції поспілкувались зі школярами щодо їхніх проблем та питань, які їх турбують.
Також працівники ювенальної превенції побували в Балтському педагогічному училищі і поспілкувалися зі студентами та їхніми батьками. Студентам розповіли про їх права та обов’язки, існуючу відповідальність за скоєння різного роду правопорушень, радили, як не стати жертвою злочину та нагадали про негативний вплив наркотиків, алкоголю і тютюну на молодий організм.
Керівники шкіл дякували співробітникам поліції за зустрічі та зазначили, що такі зустрічі дають позитивні результати, діти говорять зі своїми однолітками і вивчене застосовують на практиці.Як зазначила заступник начальника сектору превенції Людмила Буберенко , «Ми, дорослі, повинні докласти всіх зусиль, аби відвернути від наших дітей загрозу, зберегти їх життя та здоров’я, забезпечити їм щасливе майбутнє.»

Сектор превенції Балтського ВП

Leave a Reply