Приміщення бібліотеки звільнили під шкільні кабінети

З сесії міської ради

Зміни до видаткової частини, які внесли депутати, стосувалися, зокрема, переліку об’єктів, що фінансуються за рахунок коштів бюджету розвитку та субвенцій з обласної і державної казни, а також реалізації місцевих (регіональних) програм.
Серед найбільш важливих запропонованих змін — перенаправлення 299 тисяч 270 гривень на капітальний ремонт другого поверху Балтської міської амбулаторії загальної практики сімейної медицини за рахунок коштів, запланованих на придбання обладнання довгострокового використання для міського будинку культури.
Сергій Мазур пояснив необхідність таких змін дефіцитом бюджету розвитку та назвав кілька проблемних питань, які необхідно вирішувати в першу чергу. Серед них — організація навчального процесу в одну зміну в школі № 3-колегіумі. З цією метою вже звільнене приміщення бібліотеки по вул. Садовій (колишня 50 років Жовтня). Саму бібліотеку, за словами міського голови, перемістять у одне з приміщень колишнього психоневрологічного диспансеру (готуються відповідні документи щодо звернення до депутатського корпусу районної ради для того, щоб передали його в оренду).
Міський голова також прокоментував ситуацію з припиненням роботи Балтської загальноосвітньої школи-інтернат № 2 І–ІІ ступенів та передачею майнового комплексу закладу зі спільної власності територіальних громад області до комунальної власності Балтської міської ради За його словами, вирішення цього питання в компетенції обласної ради.
Що стосується інших видатків, то важливим названо питання фінансового забезпечення закладів району, де обслуговуються мешканці громади. Це, в першу чергу, — центральна районна лікарня та територіальний центр соціального обслуговування. За словами міського голови, також «потрібен додатковий фінансовий ресурс для заходів протипожежного напрямку по об’єктах освіти, культури, деяких медичних закладах». Проектно-кошторисна документація на проведення таких робіт вже виготовлена.

Leave a Reply