Процес децентралізації обговорено на високому рівні у Вінниці

Статус очільника громади зобов’язує Балтського місь-кого голову Сергія Мазура пре-зентувати другу за масштабом громаду на високому державному рівні.
15 вересня до Вінниці з’їхались голови обласних державних адміністрацій більшості регіонів України, керівники регіональних офісів реформ, представники об’єднаних територіальних гро-мад, низки міжнародних організа-цій (GIZ, DESPRO та ін). Комісар ЄС з питань європейської політики сусідства та переговорів із роз-ширення Йоганнес Ган та Пре-м’єр-міністр України Володимир Грой-сман їм презентували проект прог-рами «U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку».
На зустріч був запрошений і Балт-ський міський голова Сергій Мазур, діяльність якого та його управлінської команди схвально оцінена особисто Прем’єр-міністром, керівництвом Одеської області, експертами. Воло-димир Гройсман відзначив лідерство та потужність Балтської громади серед інших, уточнив кілька робочих моментів, з цікавістю гортав сторінки презентованого Сергієм Мазуром проспекту: «Я наголошую – я вірю в те, що ця реформа змінить нашу країну! І хочу побажати усім, щоб ми на цьому шляху були успішними. Я хочу сказати вам, як людина, яка іні-ціювала цю реформу: я буду кожного дня боротись за успіх цієї реформи, боротись за те, щоб захищати деце-нтралізацію. З вашою підтримкою ми отримаємо спільний успіх».
В Україні стартує програма ЄС «U-LEAD з Європою», на яку Європейсь-ка Комісія виділяє більше 100 млн євро фінансової допомоги. Кошти підуть на реформу децентралізації в Україні на період до 2020 року.

Leave a Reply