Про безоплатне прийняття від Головного Управління Національної поліції в Одеській області в комунальну власність Балтської міської ради незавершеного будівництва триповерхової будівлі

Відповідно до Закону України від 03 березня 1998 року № 147/98-ВР «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» із змінами,  постанови Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» із змінами,  пунктів 2 та 5 статті 60, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  на підставі  згоди  Головного Управління Національної поліції в Одеській області на передачу в комунальну власність Балтської міської ради Одеської області  незавершеної будівництвом  триповерхової будівлі, розташованої за адресою:  вулиця Любомирська ,№ 218 (колишня Котовського) міста Балти Одеської області, вихід.№25/50 від 20 лютого 2017 року , Балтська міська рада Одеської області

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти безоплатно від Головного Управління Національної поліції в Одеській області в комунальну власність Балтської міської ради Одеської області  незавершену будівництвом  триповерхову будівлю.
  2. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності Бабій Т.А. передбачити в бюджеті кошти на проведення технічної інвентаризації, виготовлення технічного паспорта та незалежної експертної оцінки незавершеної будівництвом триповерхової будівлі,  розташованої за адресою:  вулиця Любомирська, № 218 (колишня Котовського)  міста Балти Одеської області.

Відповідно до виготовленого технічного паспорта, звіту незалежної експертної оцінки, прийняти на баланс Балтської міської ради Одеської області вищезазначений об’єкт.

Leave a Reply