Про забезпечення населення доступними ліками

йшлося на селекторній нараді з головами райдержадміністрацій, ОТГ та міськими головами міст обласного значення, яка пройшла під головуванням виконуючої обов’язки очільника обласної держадміністрації Світлани Шаталової.
Розглянуто питання про хід виконання урядової програми «Доступні ліки». Сьогодні програма працює для пацієнтів, котрі живуть з серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою, цукровим діабетом II типу.
«Наразі місцева влада, аптечні мережі і аптечні пункти Одещини мають проявити активність та долучитись до урядової програми «Доступні ліки», максимально охопити населення з відповідними захворюваннями, що потребує безкоштовних ліків. Мене не влаштовує ситуація, що склалась, ми точно маємо потенціал до збільшення охоплення населення програмою. Одещина має провести відповідну роботу і потурбуватись про доступність ліків для наших пацієнтів», – зазначила Світлана Шаталова.
Нагадаємо, з 1 квітня ц.р. НСЗ України адмініструє урядову програму реімбурсації лікарських засобів «Доступні ліки».
* * *
Раді повідомити, що збулася давня мрія жителів Обжилого та Березівки: у місцевій лікарській амбулаторії відкрито аптечний кіоск «Леді Фарм».Нарешті, відпала потреба селянам їздити за ліками до Балти.

Leave a Reply