Піщана-Пужайкове: готовність до навчання №1

Моніторингова група РДА, очолювана заступником голови Оксаною Тисячною, здійснила перевірку готовності закладів освіти району до 2020-2021 навчального року, серед них – НВК «Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст. – ЗДО» та НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ». Тут створено сприятливі умови для навчання дітей, в тому числі – у Концепції «Нова українська школа». Відремонтовано шкільні спортивні та ігрові майданчики дошкільних підрозділів.

Групою перевірено безпечність спортивного та ігрового обладнання, забезпечення засобами індивідуального захисту та антисептиками, умов дотримання особистої гігієни учнів та працівників під час пандемії коронавірусної хвороби. У закладах обладнано кімнати ізоляції відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України, створено зелені класи, проведено підготовку та ремонт шкільних автобусів з метою регулярного безкоштовного підвезення до місць навчання і додому дитсадківців, учнів та педагогічних працівників закладів освіти. Заклади освіти 100% забезпечені вугіллям та дровами.

Працівники закладів освіти доклали багато зусиль для створення нового освітнього простору, діти восени з радістю зайдуть до оновлених приміщень та затишних класів, – відзначають в РДА.

Leave a Reply