ПІЩАНСЬКА СТГ

З робочим візитом  до Пужайківського закладу середньої освіти – закладу дошкільної освіти  завітали голова Піщанської сільської ради  Олексій Пантілєєв,  його заступник   Володимир Гербенський, керуюча  справами виконавчого комітету сільської ради  Лариса Усатенко, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталія Цегельна.

У ході візиту було оглянуто актову залу з сучасними меблями, де  відбулися батьківські збори. Очільники громади і  відділу освіти, культури, молоді та спорту мали змогу напряму відповісти на всі запитання батьків.

Приємно здивували проведений ремонт харчоблоку й  придбане нове обладнання, а саме: плита 6- конфорочна з духовкою, марміти перших та других страв, пароконвектомат, холодильники, сушарка дворівнева, овочерізка, м’ясорубка, стелаж на 4 полиці, стіл з бортом і полицею,  мийна зварна  2- секційна ванна, машина протирочно-різальна тощо. Також було оглянуто санвузли для дівчаток  і хлопчиків,  в яких встановлена сучасна сантехніка, сушарки для рук, пральна машина та модернізована опалювальна система з теплою підлогою.

Своєчасно здійснюється підвіз дітей шкільними автобусами до закладу освіти, підтримується оптимальний температурний режим, відповідно до санітарних карантинних вимог учні закладу в достатній кількості мають дезінфікуючі засоби та маски.

Загальний бюджет ремонтних робіт по дошкільному підрозділу становить  150 тис. грн. Вагомий внесок  зробила Балтська районна рада спільно  з Піщанською  сільською територіальною громадою. Відтепер можна з впевненістю сказати, що діткам хочеться повертатися до школи, до комфортних умов та затишних ігрових кімнат  знову і знову.

Особлива подяка за  надану допомогу та проведення   ремонтних робіт випускникові Пужайківської  школи  Миколі Григоровичу  Голишеву .

З сайту Піщанської СТГ

Leave a Reply