Ремонт доріг під пильним оком громадської організації. Шляховики недоотримають кошти

Громадська рада при Службі автомобільних доріг всерйоз взялася за перевірку якості ремонту автошляхів. Цього разу під пильним оком громадівців опинилась ділянка автошляху Балта-Криве Озеро, на ремонт якого виділено понад 12 мільйонів гривень. За словами представника громадської ради Володимира Нікітенка, ще на першому етапі ремонтних робіт групою швидкого реагування Самооборони Майдану Одеської області було виявлено порушення. На це швидко відреагувала Служба автомобільних доріг, було взято зразки дорожнього полотна та підтверджено невідповідність зроблених робіт заявленим у тендерних вимогах.

Аби не зривати асфальтобетон, спеціалісти порадили зверху докласти ще 5-сантиметровий пласт. Наскільки добросовісно підрядна організація «Березівкаагрошляхбуд» виконала вимоги-перевіряли вже за участю т.в.о.голови райдержадміністрації Ярослава Дідуха та депутата обласної ради Олеся Вітряного. На жаль, очільників Любашівського району дорога, що проходить їх територією, не цікавить!

Шляховики, щоправда, примудрились знову «зекономити» під час укладання додаткового шару асфальтобетону. Цей факт був зафіксований перевіряючими, тож «Березівкаагрошляхбуд» отримає відповідно зменшену суму коштів за виконані роботи.

Наш кор.

  • Leave a Reply