РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС «ВОДОГРАЙ»

РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС «ВОДОГРАЙ», діє 7 років.
Адреса: м.Балта, вул. Любомирська, 179-А, вхід з ринку та від автовокзалу містком через р.Кодиму, обидва береги якої прикрашають розкішні верби. Т.: (04866)62901.

Під час карантину РЕСТОРАН працює в скороченому режимі – з 9. 00 до 18.00, але коли весілля, бенкети, хрестини, ювілеї чи дні народження – до 23.00.

ФІШКА: тут не годують людей фастфудами.Тільки здорове харчування! З 8.00 до 13.30 – продавців і відвідувачів ринку, пасажирів автовокзалу ФОП «Чабан Н.В.» з радістю почастує чаєм, кавою, соками . Хочете пообідати? Ресторанна кухня пропонує смачну національну страву – український борщ (300 мл) вартістю 20 гривень, на друге – корисну кашу (160 гр., 12 грн.) зі свиною котлетою (60 гр., 15 грн.) та салатом. Цю смакоту можна взяти й з собою, порадувати родину, зекономивши час.

Всі бенкетні зали (територія ФОП «Адаменко І.П.) оригінально оформлені, в національному стилі, гарно освітлені, тут дуже приємно відпочивати. На першому поверсі – зали на 60 та на 30 місць, безпосередньо на свіжому повітрі над мальовничою річкою розташувалися три ажурні альтанки на 20 місць та 4-5. На другому поверсі – чудова зала на 100 людей. Якість страв, їх різноманітність, сервіровка – вищий клас! Вартість застілля – 400, 500, 600 грн. за одну особу.

На третьому поверсі – готель хостельного типу (територія ФОП «Дмитренко Л.М.). Два номери – покращеного типу вартістю 450 грн. за добу, один ( двомісний) – 200 грн. за ліжкомісце, три номери- 3- місних, по 150 грн. за ліжко. У кожному номері – всі зручності, комфорт і затишок для відпочинку як вдома або й краще.

ФІШКА для тих, хто хоче біля річки з сім’єю чи друзями провести дозвілля й власноруч приготувати шашлик та юшку. Тут надається в оренду місце з мангалом, пічкою і казаном .
«Водограй» гостинно зустрічає всіх, хто хоче культурно відпочити й посмакувати стравами талановитих кухарів!

Leave a Reply