Розподіл бюджетних коштів: меблі – школам району, водопровід – Ракуловому

На тридцять сьомій сесії Балтської районної ради VII скликання відбувся розподіл коштів освітньої та медичної субвенції, коштів обласного та районного бюджетів. За інформацією начальника фінансового управління РДА Миколи Назарика, який доповідав з цього питання, до розподілу запропоновано понад 70 тис. грн. з районного бюджету. З них більше 45 тисяч – на відшкодування вартості лікарських засобів, 12,5 тис. грн. – за умовами співфінансування інвестиційного проекту на капітальний ремонт ЦРЛ (не менше 3% від загальної суми, яка становить понад 460 тисяч гривень) та майже 10 тисяч гривень (теж за умовою співфінансування) – на капітальний ремонт гуртожитку для медиків (виділено з державного бюджету понад 630 тис.грн.).
За освітньою субвенцією з обласного бюджету до головного кошика району надійшли 800 тисяч гривень. Як пояснив голова районної ради Олексій Пантілєєв, їх буде розподілено між загальноосвітніми закладами району на придбання меблів. Ще понад 800 тисяч гривень виділено на продовження робіт з проведення водопроводу в селі Ракулове. 110 тисяч з обласного бюджету піде на оплату робіт зі встановлення пам’ятника Тарасу Шевченку на території Шляхівської сільської ради та майже 50 тисяч – на облаштування дитячого майданчика в Плоскому.
Під час обговорення питання розподілу коштів йшлося й про необхідність придбання шкільного автобуса для Пужайківської школи: заклад має свій, найстаріший в районі, який потребує постійного ремонту.

Leave a Reply