Рідна школа встановила меморіальну дошку Леоніду Галайчуку

За ініціативи батьківського та педагогічного колективів Березівської ЗОШ на будівлі закладу встановлено меморальну дошку воїну Леоніду Галайчуку, який загинув під час антитерористичної операції на Сході України. В урочистому заході з нагоди цієї події взяли участь міський голова Сергій Мазур, учасники АТО Василь Шуляк та Олександр Дехтяр, рідні загиблого захисника, односільчани та молодь.
Навчальний заклад пишається своїм учнем Леонідом Галайчуком, який був мужньою людиною, патріотом рідної землі. Про це говорили, поділившись спогадами про воїна-земляка директор школи Ольга Погоріла та староста сіл Обжиле і Березівка Дмитро Форостяний.
Слова вдячності за виховання достойного сина та співчуття рідним звучали у виступі очільника об’єднаної громади Сергія Мазура. Від імені побратимів, учасників АТО перед присутніми виступив Василь Шуляк.
Нагадаємо: Балтщина попрощалася з 25-річним морським піхотинцем сержантом Леонідом Галайчуком 20 березня 2017 року. Указом Президента від 10 квітня 2017 року за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку нашого земляка посмертно нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня.

Leave a Reply