СЕЛЕКТОРНА НАРАДА З ОФІСОМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький взяв участь у черговій селекторній онлайн нараді, яку з головами ОДА провели заступник керівника Офісу Президента України з регіональної політики Кирило Тимошенко, Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко та Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Ключовим було питання вакцинації населення, зокрема, в ході селекторної наради повідомлено, що у червні планується надходження до України чергових 3 млн. 900 тисяч доз доступних вакцин (Pfizer, CoronaVac та AstraZeneca).

Окремо торкнулись питання будівництва і реконструкції об’єктів соціальної інфраструктури в рамках реалізації Програми Президента України «Велике Будівництво 2021», зокрема приймальних відділень медичних закладів із забезпеченням їх спеціалізованим медичним обладнанням та об’єктів «сільської медицини» (амбулаторій) з дотриманням нормативних вимог щодо наявності елементів інклюзивності.

Обговорено стан підготовки до реалізації, у шести областях, пілотного Проєкту Здорова Україна» щодо встановлення майданчиків з вуличними тренажерами та реалізацію загальнодержавного соціального проєкту Президента України «Активні парки – локації здорової України», в рамках якого заплановано створення 1319 об’єктів.

Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов звернув увагу на те, що в регіонах нерівномірно реалізують відповідні етапів будівельних заходів щодо розробки та узгодження проєктно-кошторисної документації, проведення тендерних процедур і укладання договорів з підрядниками, а також наголосив на необхідності прискорення роботи по цим напрямкам.

Джерело: https://oda.odessa.gov.ua

Leave a Reply