Сергій ГРИНЕВЕЦЬКИЙ: «Маю чітку стратегічну програму дій»

Указом Президента України №520/2020 від 27 листопада на посаду голови Одеської обласної державної адміністрації призначено Сергія Гриневецького. Про це сам новопризначений очільник області написав на своїй сторінці у Фейсбуці:

«Я чітко усвідомлюю свою величезну відповідальність перед кожним з вас, перед усіма мешканцями багатонаціональної Одещини, відповідальність перед Україною. Моє коріння тут, і тільки з Одещиною я пов’язую своє майбутнє.

Маю чітку стратегічну програму дій, на основі якої можна будувати нові плани і здійснювати проєкти, що відповідають духу часу. Вона визначає пріоритети і завдання, які охоплюють всі ключові сфери життя регіону, головним з яких сьогодні є подолання пандемії коронавірусної інфекції COVID-19. Також серед першочергових завдань – збереження миру, політичної стабільності, міжнаціональної злагоди; побудова діючої вертикалі місто-область-центр.

Моя команда буде сформована з професіоналів, які довели свою спроможність на ділі: досвідчені політики, лідери місцевого і регіонального самоврядування, практики, які не з чуток знають про проблеми територіальних громад. Впевнений, в систему державного управління повинні прийти тільки гідні, професійні, освічені люди – представники нашого регіону.

В ці дні отримую багато слів підтримки та побажань. Від щирого серця дякую за вашу згуртованість, за віру в те, що ми можемо багато чого змінити на краще. Вважаю це величезним політичним капіталом і надійною моральною опорою, адже моя політична платформа – це відповідь на головні запити наших громадян.
Шлях вперед не буває простим, це завжди складний пошук. Але не варто забувати, що історія не прощає байдужості і непослідовності, розслабленості і самозаспокоєння, особливо сьогодні, в переломну епоху змін в усьому світі. Ми маємо досягти гідних результатів. Вірю, так і буде. Зроблю для цього все, що в моїх силах!», – написав Сергій Гриневецький.

Нагадаємо, що Сергій Рафаїлович очолював Одеську облдержадміністрацію з 26 травня 1998 по 3 лютого 2005 року. Вручаючи службове посвідчення під час зустрічі в Офісі Президента, Володимир Зеленський висловив сподівання, що область розвиватиметься, адже вона є рідною для Сергія Гриневецького, і він як ніхто знає всі питання та потреби краю. Тож Президент побажав новому очільнику Одеської облдержадміністрації плідної роботи.

Leave a Reply