СЕСІЯ МІСЬКРАДИ: ПОБИТО РЕКОРД РОЗГЛЯДУ ПИТАНЬ

Здається, засідання восьмої сесії Балтської міської ради VIII скликання побило всі рекорди за кількістю розглянутих питань (118) та часу, витраченого на це.

Хоча прийняттю рішень з питань порядку денного передував їх детальний розгляд на засіданнях постійних депутатських комісій, деякі з них викликали жваве обговорення у залі.

Найбільше запитань виникло до заступниці начальника відділення поліції №1 Людмили Буберенко, яка звітувала про виконання програми профілактики злочинності та охорони громадського порядку на території Балтської МТГ «Безпечна Балтщина» у 2020 році та представила на розгляд нову її редакцію, розраховану на 2021-2022 роки.

Так, народні обранці цікавилися питаннями правопорядку, зокрема, порушенням правил торгівлі суб’єктами господарювання на території автостанції та безпеки руху на дорогах. Вкотре йшлося про встановлення засобів обмеження швидкості на найбільш небезпечних ділянках доріг у місті (міський голова пообіцяв повернути їх на місце з настанням сприятливих погодних умов). Не обійшли й питання контролю за якістю ремонтних робіт на автошляхах, яке порушили під час обговорення реалізації програми благоустрою та розвитку галузі житлово-комунального господарства громади.

На сесії йшлося й про виконання плану соціально-економічного та культурного розвитку громади і місцевого бюджету за 2020 рік. Депутати також внесли відповідні зміни до бюджету на 2021 рік та заслухали звіти  про реалізацію чималої кількості програм у різних сферах діяльності й затвердили нові. Деякі з них – довгострокові, такі, як програма «Освіта Балтщини», розрахована на 2021-2025 роки. 

З метою встановлення єдиного підходу до розробки цільових програм, підвищення ефективності їх реалізації та використання коштів, депутати затвердили відповідний порядок моніторингу та звітності про їх виконання.

Прийнято рішення про створення органів самоорганізації населення в Плоскому, Сінному та Чернечому з наданням їм відповідних повноважень. Зокрема, щодо внесення пропозицій до проєктів місцевих програм соціально-економічного і культурного розвитку та бюджету.

Найбільша частина розглянутих питань стосувалась управління земельною та комунальною власністю громади.

КОРОТКО:

Рішенням Балтської міської ради  ліквідовано навчально-виховний комплекс «Переймська загальноосвітня школа І ст.- дошкільний навчальний заклад». Цим припинено діяльність закладу, який фактично залишився без учнів: їх давно за рішенням батьків возять до Саражинської школи.

На території Балтської громади під час спеціально  визначених дат на Меморіалі Слави використовуватиметься червоно-чорний прапор, як символ національно-визвольної боротьби та національної гідності. Таке рішення теж прийнято депутатами.

Затверджено місцеву програму інформатизації «Електронна громада» на 2021 – 2023 роки. Її мета –  створення умов для задоволення технологічних та інформаційних потреб міської ради для надання своєчасної, достовірної та повної інформації як мешканцям громади (різноманітні довідки, витяги, копії тощо), так і відповідним державним органам виконавчої влади, запровадження електронного документообігу шляхом використання інформаційних технологій, інформатизації населення старостинських округів громади та ін. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, – 5 мільйонів 478 тисяч гривень.

Leave a Reply