Сесія міськради: є ще один Почесний громадянин Балти, зроблено крок до об’єднання двох центрів ПМСД, оподатковано лісові землі

Рішенням сесії міської ради, скликаної позачергово вчора, враховуючи необхідність створення належних умов для надання медичних послуг на території об’єднаної територіальної громади та сіл Балтського району, надано згоду на приєднання районного центру первинної медико-санітарної допомоги до комунального некомерційного підприємства «Балтський центр ПМСД».
У зв’язку зі змінами в оподаткуванні лісових земель на розгляд сесії було винесено питання про встановлення ставок податку на земельні ділянки лісогосподарського призначення. Однак депутати ніяк не могли дійти згоди: після доволі активного обговорення відбулося кількаразове безрезультатне голосування. Врешті ставку земельного податку – 0,1 відсотка від нормативної грошової оцінки землі – затверджено. До кінця року до казни об’єднаної громади від державних підприємств – Балтського та Ананьївського лісових господарств – має надійти понад 250 тисяч гривень з 60 -ти тисяч гектарів лісових земель, що підлягають оподаткуванню.
Одноголосно депутати прийняли рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Балти» Миколі Савовичу Затулі –завідувачу дитячого відділення Балтської ЦРЛ. Рішення втупить в дію після його офіційного оголошення під час урочистостей з нагоди Дня міста.
Також внесено зміни до Плану діяльності міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік: заплановано приведення у відповідність до типових по Україні Правил благоустрою території Балтської об’єднаної територіальної громади. Проект буде розміщено на сайті міської ради для громадського обговорення.
На завершення сесії депутат Тетяна Соколова виступила зі зверненням щодо облаштування пішохідних переходів поблизу міської школи №3-колегіуму та дитячих садочків, що знаходяться в цьому мікрорайоні міста.

Leave a Reply