Станіслав Чорний очолить Балтський ЦПМСД?

Відбувся конкурс на заміщення посади головного лікаря КП «Балтський центр ПМСД». За його результатами, комісія рекомендувала до затвердження кандидатуру лікаря-реаніматолога Станіслава Чорного.
Кандидат презентував власну концепцію розвитку охорони здоров’я об’єднаної громади на 2020-2022 роки, яку він, в разі призначення міським головою, матиме змогу реалізувати.

Серед головних пріоритетів діяльності Балтського центру ПМСД Станіслав Чорний, зокрема, виділив формування «Спроможної мережі» надання первинної медичної допомоги, подальший розвиток «електронної охорони здоров’я» та «телемедицини». Важливими, на його думку, також є залучення до дистанційного навчання всіх (100%) лікарів ПМД з отриманням відповідних сертифікатів, керування процесом підвищення якості медичних послуг на місцевому рівні (головні критерії – безпечність, результативність, своєчасність, економічна ефективність, рівність, людиноцентрованість), організація безперервного обміну інформацією між закладами, проведення масових профілактичних заходів («Ярмарок здоров’я», «Медичний пікнік», «Здорова сім’я», «Здоровий спосіб життя» тощо). Формування «сервісу медичної допомоги» в межах госпітального округу сприятиме зменшенню черг до лікарів-спеціалістів ІІ рівня. А дооснащення пункту невідкладної медичної допомоги телемедичним обладнанням (електрокардіографом з модулем передачі даних, пульсоксиметром, глюкометром тощо) та автотранспортом сприятиме покращенню обслуговування пацієнтів за викликами.
Слід зазначити, що рішення про призначення переможця конкурсу на посаду та укладення з ним контракту на строк від трьох до п’яти років приймається протягом одного місяця з дня внесення конкурсною комісією відповідного подання міському голові.

Leave a Reply