Старост обиратимуть

Депутати Куяльницької ОТГ 15 січня на черговому сесійному засіданні затвердили округи по виборах старост і визначили їх дату – 25 березня 2018 р.
В засіданні взяли участь 25 депутатів із 26 обраних. Порядок денний містив 27 питань. Більшість з них стосувалась створення ок-
ругів для виборів старост і призначення виборів на цих округах. Проблема у формуванні округів базувалась на тому, що раніше була Климентівська сільська рада, а тепер її села передали Нестоїті і там формується загальний округ для обрання старости. Відповідно: всього 16 округів і 16 старост. В той час як раніше було 18 сільрад, з яких одна – Куяльницька – зараз є центром громади і там немає потреби проводити вибори.
На сесії були присутніми діючі очільники сільських рад або, як їх називають нині, виконуючі обов’язки старост. Дехто з них вносив пропозиції не проводити вибори. В свою чергу депутати теж пропонували не витрачати мільйон гривень на вибори, а дати людям попрацювати. Однак голова Куяльницької ОТГ Сергій Паламарчук наголосив на необхідності проведення виборів, бо виконувачі обов’язки не несуть повної відповідальності за стан справ на місцях. Більшість депутатів віддали голоси за проведення виборів.

  • Любов КУЗЬМЕНКО•
  • Leave a Reply