Сільгоспвиробники можуть торгувати онлайн

15 квітня 2020 року стартував проєкт «Відкритий ринок» – соціальна онлайн платформа для підтримки невеликих сільгосппідприємств.

Ініціатори проєкту –  громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” у партнерстві з Асоціацією міст України

«Відкритий ринок» – це майданчик, на якому зможуть «зустрітись» без посередників виробники сільськогосподарської продукції та її споживачі. Він задуманий як відповідь на виклик епідемії COVID-19 та її наслідків. Багато селян сьогодні опинилися у складній ситуації, не маючи можливості реалізувати власновирощену продукцію на ринках та ярмарках України. Водночас, мешканці міст і селищ вимушені купувати фрукти, овочі, м’ясо, молоко та іншу продукцію виключно в магазинах та супермаркетах.

Відтепер на спеціальному інтерактивному сайті https://rynok.in.ua/ фермери з усієї України зможуть розмістити інформацію про власну продукцію, а споживачі легко її знайти. Проєкт некомерційний, тому користування платформою є безкоштовним.

Можливістю розмітити інформацію про свій товар вже скористалися фермери з різних куточків України. Але, на жаль, поки що їх не так багато.

Сайт має зручний інтерфейс: потенційні покупці під час пошуку можуть скористатися фільтром, обравши область України, категорію товару, ціновий діапазон та спосіб доставки.

Leave a Reply