Триває  навчання  старост  та  їх заступників

Під час останньої зустрічі працівників структурних підрозділів міської ради з лідерами сільських територій обговорено низку важливих питань. Зокрема, йшлося про показники індикаторів оцінювання діяльності старостинських округів, ситуацію із захворюваністю на ковід у регіоні, рівень вакцинації жителів населених пунктів громади, благоустрій території тощо.

Запрошена на зустріч приватний нотаріус Подільського районного нотаріального округу Інна Пантілєєва консультувала присутніх з нотаріальних питань, акцентуючи на найбільш поширених помилках при виконанні нотаріальних дій, надала практичні рекомендації та поради.

Досвідом роботи з колегами поділилися молоді заступники старост Тетяна Борбела (с.Борсуки) та Вікторія Рашкован (с.Сінне). Вони говорили про проблеми, які доводиться вирішувати на місцях, та досягнення щодо реалізації задуманих проєктів.

Про важливість комунікацій і взаємозв’язку між старостатами та відділами міської ради говорив заступник міського голови Валерій Желіховський. Визначивши завдання старостам та їх заступникам, він зауважив: «Тривають виїзні прийоми громадян заступниками міського голови. Прошу вас звернути увагу на діяльність закладів, що працюють на вашій території, проаналізувати роботу голів ОСН та мікрорайонів, підготувати перелік робочих питань та фінансових потреб».

Балтський міський голова Сергій Мазур, спілкуючись зі старостами та їх заступниками, серед першочергових завдань назвав підготовку до нового опалювального сезону, забезпечення стабільної роботи навчальних закладів, ведення моніторингу діяльності закладів культури тощо. Очільник громади не приховує, що фінансова ситуація в громаді та в цілому в країні досить складна, тому цілком можливим є запровадження режиму економії з відмовою від низки проєктів.

Представники старостатів отримали практичні поради і консультації й від спеціалістів Балтської міської ради, обговорили робочі питання.

За інформацією Балтської міської ради

Leave a Reply