триває обговорення проекту Генерального плану міста та Білиного

Міська рада оголосила громадські слухання з метою врахування інтересів громадськості під час розроблення містобудівної документації- плану зонування території села Білине. Проект виконаний Державним науково-дослідним інститутом проектування міст «ДІПРОМІСТО» імені Ю.М. Білоконя на замовлення міської ради та на підставі її рішення № 333-VII від 18 листопада 2016 року «Про розроблення містобудівної документації міста Балти і села Білине Балтського району Одеської області».
Текстові та графічні матеріали до плану зонування території села Білине виставлені для ознайомлення у термін з 10.01.2018 до 10.02.2018 року в адмінбудинку старости (с. Білине, вул. Центральна, 15-а, телефон для довідок: 99-1-19) та на офіційному сайті міської ради (http://balta-rada.gov.ua/). У плані зонування території, зокрема, враховано пропозиції щодо розміщення нового полігону для сміттєзвалища міста і прив’язки території навколо колишнього молочноконсервного комбінату.
– Полігон повинен забезпечувати санітарне благополуччя населення, екологічну безпеку навколишнього середовища, попереджати розвиток небезпечних геологічних процесів і явищ», – зазначив заступник міського голови Балти Федір Молодець.
Свої пропозиції та зауваження стосовно розробки зазначеної містобудівної документації є можливість надати письмово на ел.адресу міськради rabin@balta-rada.gov.ua. Громадські слухання призначені на 12 лютого 2018 року.

Leave a Reply