Урядова програма підтримки бджільництва

Дотація за бджолосім’ї надається на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім ’ю. У разі наявності більш ніж 300 бджолосімей максимальний розмір дотації становить 60 000 гривень одному отримувачу.

Для отримання фізичною особою дотації за бджолосім’ї необхідно:
Крок 1. Зареєструвати пасіку в органах місцевого самоврядування;
Крок 2. Звернутись до державної лікарні ветеринарної медицини для отримання ветеринарного паспорта пасіки;
Крок 3. Зареєструватись у Державному реєстрі потужностей як оператор ринку;
Крок 4. В установі банку відкрити рахунок, якщо у Вас він відсутній;
Крок 5. Подати до органів місцевого самоврядування копії паспорта фізичної особи, паспорта пасіки, рішення про державну реєстрацію потужності, довідку про відкриття рахунка та довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (для надання довідки проводиться обстеження пасіки та складається відповідний Акт).

Для отримання суб’єктом господарювання дотації за бджолосім’ї необхідно:
Виконати Кроки 1,2,3 та подати до органів місцевого самоврядування копії паспорта пасіки, рішення про державну реєстрацію потужності, довідки про відкриття поточного рахунка, виданої банком, довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, у паперовій або електронній формі; копію звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (форма 24-сг) на останню звітну дату на момент подання документів; та довідку, видану органом місцевого самоврядування про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (для надання довідки проводиться обстеження пасіки та складається відповідний Акт).

Документи приймаються до 01.10.2020 року.

Крок 6. Отримати на свій рахунок дотацію 200 гривень на наявну бджолосім’ю.

Світлана НАЗАРИК, завідувачка сектору з питань праці відділу економіки та інвестицій Балтської міської ради.

Leave a Reply