У конфлікт із землею втрутився голова РДА

20 квітня голова Подільської РДА Михайло Лазаренко спільно з начальником Подільського районного управління поліції Олександром Ноздратенком провів робочу зустріч з сільгоспвиробниками Савранщини. Обговорено шляхи вирішення конфліктних ситуацій з земельних питань.

   Приводом для реагування на ситуацію безпосередньо очільником району було виникнення напруги, пов’язаної з намаганням одного з сільгоспвиробників вирішувати земельні питання на власну користь, не враховуючи інтересів інших. Зі слів підприємців, доходило навіть до погроз, у зв’язку з чим, деякі громадяни висловлювались про наміри перекривати автошляхи.

 Михайло Лазаренко відразу долучився до вирішення конфлікту мирним шляхом.  Проведено бесіди та роз’яснювальну роботу з обома сторонами, що дало свої плоди – ситуацію локалізовано, проблемні питання вирішуються у правовому полі.

   В ході зустрічі з сільгоспвиробниками, керівник РДА вкотре наголосив на необхідності об’єднання, досягнення домовленостей «за столом переговорів», підкреслив важливість прийняття компромісних рішень. Він закликав фермерів дотримуватись законності та правопорядку, пообіцяв свою всіляку підтримку й допомогу.

Олег СМІРНОВ, м.Подільськ.

Leave a Reply