У Наталі вся родина творча

Головне багатство місцевості –  люди. Вони складають потенціал  всієї країни. Чим різнобічніше живуть, тим відомішим стає  населений пункт. Ось і наша Балтська земля славиться майстрами різних напрямків. У нас проживають і працюють талановиті люди.

Незважаючи на нестабільність у державі,  багато хто знаходить себе в різних галузях життя, захоплюється корисною діяльністю. Одна з таких особистостей –  художник –початківець   Наталія Феофанівна Ткачук .      Закінчивши школу , приїхала Наташа  в Балту з Фрунзівського району , навчалась швейницькій справі. Тут познайомилась зі своїм майбутнім чоловіком Сергієм – неймовірно чуйним, гостинним, доброзичливим хлопцем, захопленим обраною справою. Закохані прогулювались вулицями міста, милуючись краєвидами. Глибоко запала в душу річка Кодима, їй згодом присвятила жінка кілька своїх полотен.

Наталя Феофанівна дуже любить подорожувати, тож побувала в Угорщині, Польщі,  Греції… Навколишня краса приваблювала,заворожувала. Вона милувалася спорудами міст і сіл, барвистими пагорбами, живописним ландшафтом. А потім все це спливало у її уяві, лягало на полотна. Підтвердженням цього є її картини.

Весь  свій  вільний  від життєвих турбот час присвячує Наталя Феофанівна роботі над картинами, оволодіває різними техніками їх написання .Чимало з них присвятила  Балті, місту,яке стало для неї рідним.

Зерно, кинуте в благодатну землю, завжди дасть свої плоди. І якщо ти починаєш  займатися чим-небудь, заглиблюватися в обрану діяльність, то обов’язково буде результат. Наталія Феофанівна не має базової художньої освіти, але вона талановита людина, не відступає перед труднощами. Освоює техніки через комп’ютер,  бере  уроки у майстрів, основним  її учителем є одесит Ігор Сахаров . Також все необхідне для роботи  можна замовити через Інтернет.

Добре, коли в сім’ї є підтримка, це важливо в будь-якій справі. У Наталії Феофанівни  творча сім’я – чоловік Сергій Ростиславович займається художньою ковкою,  майстер «золоті руки». Проявляють свої таланти сини Роман та Сергій, який, зокрема,  захоплюється роботою по дереву. Вони виготовляють вироби побутового вжитку, вкладаючи у них не тільки талант майстрів, а й  художників. Тому й розуміють захоплення дружини і матері.

Потрапляючи до будинку, в якому мешкає сім’я цих талановитих людей, відчуваєш себе, неначе у казці. Вона  починається з вітальні: розписна арка із зображенням трійки коней, що везуть карету,  зручні меблі, камін доповнюють її інтер’єр… Тут все надихає творчістю.

В ці дні в Балтському історико-краєзнавчому музеї проходить персональна виставка  самодіяльної художниці. Приходьте подивитися роботи Наталії Феофанівни , не пожалкуєте.

Людмила Гордєєнкова, с.Лісничівка,

Лідія Кошаринська, м. Балта.

Leave a Reply