Фестиваль народних ремесел пройшов у БалтІ

Фестиваль зібрав народних майстрів з усіх куточків Балтської об’єднаної територіальної громади та сусідніх районів – Подільського і Кодимського. Серед учасників фестивалю – учні творчих гуртків і студій, навчальні заклади міста, громадські організації, професійні майстри – ремісники і представники кустарних промислів, майстерень і студій, які працюють в традиційних техніках.

Майстри представляли українську вишивку, художні полотна, плетіння з соломки, різьблення по дереву і біжутерію. Також можна було побачити українські народні іграшки, серед яких – ляльки -мотанки, ляльки-панянки, вершники, свистульки, виготовлені з природного матеріалу – глини, тіста, соломи і лози.

Свою родзинку в фестиваль внесла концертна програма, в рамках якої виступили вихованці будинку творчості, навчальних закладів, ко-
зацький народний хор «Будьмо», аматори сцени. Активну участь у фестивальних подіях взяли представники різних релігійних конфесій.

Додамо, всі учасники фестивалю отримали грамоти від очільника об’єднаної територіальної громади Сергія Мазура.

– Фестиваль народних ремесел проводиться в Балті з метою просування та відродження традиційних промислів і ремесел, відновлення цінності ручної творчої праці, привернення уваги до збереження і розвитку традиційної народної культури та залучення підростаючого покоління до її витоків, – зазначив він.

  • Любов Январська•
  • Leave a Reply