Ціновий святковий бум

У Балті вже склалася традиція купувати м’ясо, сир та інші «ходові» продукти ще за місяць, за два тижні до Великодня. І все – заради того, щоб хоч трохи зекономити на витратах.
І справді, напередодні свята м’ясо зросло в ціні: свинина коштувала до 140-150 гривень за кілограм. А сир – до 75 (але й за такою ціною його буквально «розмели» покупці!). Проста формула – попит породжує пропозицію – діє.
Післясвятковий ціновий бум трохи спав після Великодня. У вівторок м’ясний корпус зустрічав порожніми рядами.
В середу м’яса було багато, його пропонували (в залежності від сорту) від 85 до 120 грн., підчеревину – по 70-75 грн., свинячі ніжки на холодець – по 25-30 грн., сало – від 15 до 40 гривень. І продавці не скаржились на відсутність попиту!
Зате у молочному корпусі відвідувачів було мало, а сир вже пропонували за ціною від 35 до 47 гривень за кілограм. Бринза так і залишилась – по 100.
Між тим, в кіоску, розташованому у м’ясному ряду на ринку, свинину продавали по 95, сало – по 35 грн. За словами продавчині, м’ясо везуть з Харкова і ціна у зв’язку з Великоднем не змінювалась. Сир звичайний тут пропонують по 37 гривень за кілограм, а солодку «сиркову масу» з ізюмом – за 48.

З м’ясного корпусу виходили покупці і щиро ділилися враженнями:
– Купила печінку по 40 гривень. М’ясо не купувала – дороге. Взяла ще за тиждень до Великодня по 80 гривень за кілограм (хороше – одну м’якоть!). Я й не питала сьогодні, скільки воно коштує. Хіба – по 120? Дивно!
– Я напередодні свята взяла курятину по 85 гривень за кіло, бо свинина дуже дорога.
– Ціна на свинину по 120-130 гривень триматиметься, поки «проводи» не відбудемо. Наживаються за рахунок свят! А потім у корпусі буде «музей» м’яса і ціна впаде. Це ненормально! Я ще молодою пам’ятаю, як у м’ясному корпусі висіло попередження: м’ясо дорожче 3-5 карбованців не продавати. І ніхто не мав права продавати дорожче. А зараз – хто яку хоче ціну встановлює! Вони розуміють, що люди останні копійки збирають, аби скупитися, бо рідня приїде на проводи.
– М’ясо донька брала заздалегідь. А за такими цінами хай самі їдять!
Після Великодня захотілось пройтися й магазинами та місцевими супермаркетами. У вівторок в «Транзиті» сир домашній коштував 47 гривень, м’ясо (не дуже привабливі залишки!) – по 65-70 гривень. Цукор тут пропонують по 17,4 гривні за кілограм, яйця – по 15.
У «Копійці» цукор коштує по 17,50 за кг, у «АТБ» – по 17,95. У обох супермаркетах немає свинини, торгують лише курятиною.
У фірмовому магазині «Хліб та до хліба» цукор коштує 19 гривень за кілограм, яйця – 17 за десяток.
«М’ясна хата» «порадувала» оперативним реагуванням на попит. До Великодня тут м’ясо коштувало по 90 гривень за кілограм, биточне – по 140. У понеділок після Великодня – по 100, а биточне – по 130. У вівторок «биток» трохи підтік та подешевшав на 10 гривень. Яйця в ціні не змінились – 16 гривень десяток (домашні).
В «Адміралі» цукор – по 16,95 грн. за кілограм, яйця – від 13,6 до 15,2 грн. десяток.
Цукор на ринку коштує 17 гривень за кг.
Отже, шановні балтяни, вибір у нас дійсно чималий. І конкуренція – велика справа. Але хочеться, аби наші земляки-підприємці думали не лише про тимчасову власну вигоду, а влада щоб захищала інтереси споживачів.

Наш кор.

Leave a Reply