Чи буде продовжено будівництво приміщення Балтської міської школи №3-колегіуму?

На це запитання відповів під час свого візиту до Балти депутат Верховної Ради України Анатолій Урбанський, який відвідав два навчальних заклади міста.

…У НВК «Балтська ЗОШ І- ІІІ ст. №1-ліцей ім. О. Гончара» навчається майже 400 учнів початкової школи. А приміщення, за визначенням директора закладу, «малесеньке, як рукавичка». Проблему можна вирішити, якщо реставрувати колишнє приміщення дитячої консультації, яке міська рада передала на баланс закладу. Вже виготовлено проєкт реконструкції, відремонтовано покрівлю. Але, на жаль, участь у Всеукраїнському проєкті «Заможна школа», що гарантувала фінансування з державного бюджету, була призупинена через карантинні заходи.

Планувалось зробити 10 хороших кабінетів для навчання, облаштувати кабінет психолога та приміщення для бібліотеки.

Під час розмови також було обговорено й інші проблеми школи, які потребують фінансування. Зокрема, йдеться про зовнішнє утеплення стін частини основного приміщення.

На території міської школи №3-колегіуму, де розпочато та призупинено реконструкцію приміщення, що постраждало через пожежу, все готове для продовження робіт. Тут вже виконано найбільш складне – зміцнення фундаменту та першого поверху, підведені всі комунікації, завезено матеріали. Однак немає фінансування. Про це розповіла керівник закладу Жанна Капкіна.

Коментуючи свій візит до навчальних закладів міста, Анатолій Урбанський пообіцяв допомогти добитися фінансування. Зокрема, коментуючи побачене у школі №3, він сказав:

— Я можу вам пообіцяти зі стовідсотковою впевненістю, що ми будемо намагатися командно «вибивати» ці гроші. Я, як депутат Верховної Ради та член бюджетного комітету і ваш народний депутат-мажоритарник Олексій Гончаренко (до речі, теж член бюджетного комітету), докладемо максимум зусиль для того, щоб наступного року школа отримала фінансування з фонду державного розвитку. Кошти з цього фонду виділяються у неординарних випадках, таких, як я вважаю, стався в цій школі. І, думаю, ми досягнемо результату.

Leave a Reply