Чотири села Подільського району мають однакові шанси стати найкращими в області

За підсумками другого етапу щорічного обласного конкурсу «Найкращий сільський населений пункт із благоустрою Одеської області» на території Подільського району в 2021 році найкращими визнано чотири населених пункти: с. Білине Балтської МТГ, с. Нестоїта Куяльницької СТГ, с. Троїцьке Любашівської СТГ та с. Липецьке Подільської ОТГ.

Члени районної конкурсної комісії побували у кожному населеному пункті Подільського району, які подали необхідні матеріали для участі в конкурсі. Старости населених пунктів Олена Рашкован, Олена Суворова, Віктор Бондаренко та Вікторія Лазаренко детально розповіли про те, що робиться на їх території для розвитку соціальної сфери, створення умов праці та дозвілля громадян, залучення їх до занять фізкультурою та спортом, утримання в належному стані вулиць, доріг, охорони довкілля, підтримки громадського порядку. До уваги конкурсної комісії були представлені чудово оформлені фото- та відеоматеріали про історію населених пунктів, їх розвиток і перспективи.

За словами очільниці Подільської районної ради Софії Ходюк, рішення, згідно з яким названі населені пункти визнано такими, що можуть взяти участь у третьому етапі обласного конкурсу, оскільки відповідають визначеним його умовами критеріям, було прийнято одноголосно.

— Під час проведення двох перших етапів обласного конкурсу ми ще раз переконалися, що нам є чим пишатися, і є до чого прагнути. Наші села гідні того, щоб стали переможцями. Перемога у конкурсі – це не лише додаткові кошти для розвитку територій, а й імідж наших громад, нашого району, – переконана Софія Ходюк. – Тому будемо вболівати за наші села й надалі. До перемоги! Бо ми того варті!

Огляд населених пунктів області, рекомендованих районними радами до участі у третьому етапі конкурсу, тривав до 10 вересня. Сьомого – обласна комісія на чолі з Аллою Орловою відвідала Білине, аби оцінити стан соціально-економічного розвитку населеного пункту. За роки об’єднання в громаду тут зроблено чимало, є що показати і чим пишатися. Але, на думку Алли Орлової, головним досягненням є розвиток громадянського суспільства, залучення мешканців до управління громадою.

Пропозиції щодо підбиття підсумків щорічного обласного конкурсу «Найкращий населений пункт з благоустрою Одеської області» комісія надасть до 20 вересня. Переможці обласного конкурсу будуть нагороджені грошовими призами: 400 тисяч гривень – перше місце, 300 тисяч гривень – друге та 200 тисяч гривень – третє. Кошти підуть на соціально-економічний розвиток відповідних територій.

За матеріалами Подільської районної ради

Leave a Reply