«Шоколадка» – на міському пляжі

ГО «Балтська районна організація осіб з інвалідністю» та волонтери від Міжнародної місії «Аймосі» за підтримки церкви «Пробудження» провели на міському пляжі перший фестиваль «Шоколадка», присвячений Всесвітньому Дню шоколаду.

За словами голови громадської організації осіб з інвалідністю Надії Лєнц, його метою є сприяння формуванню позитивного ставлення до життя, збереження психологічного та фізичного здоров’я учасників. До того ж, після тривалої перерви через карантинні обмеження, таким чином було продовжено добру традицію збиратися разом, спілкуватися, веселитися. Окрім вже перелічених організаторів свята, вона подякувала й підриємцям Л. Олійнику, С. Білоконю, Т. Черняк та С. Мушегян.

Розпочалося свято пізнавальною екскурсією в історію створення шоколаду і продовжилося різноманітними рухливими конкурсами та іграми, у яких взяли участь не тільки члени організації, а й інші діти, котрі відпочивали на пляжі разом з батьками. Були тут й костюмовані розваги, й танці на імпровізованій сцені. Дітлахи стрибали на батуті, каталися на надувній гірці, пересуваючись по лабіринту-будиночку, гралися м’ячами (на знімку) тощо.

Всі бажаючі пригощалися безкоштовною солодкою ватою та попкорном.

Головні учасники фестивалю – члени організації осіб з інвалідністю – смакували ще й шоколадом «Нутелла», приготовленим Валентиною Полібзою; смачним шоколадним тортом від Наталії Панадей; приготовленим Оксаною Батурською на мангалі шашликом, пили гарячий шоколад. Крім того, від керівництва громади кожна дитина – учасник фестивалю отримала по великій шоколадці.

 Свято викликало позитивні емоції не тільки у дітей, а й у дорослих, справило незабутнє враження. Кожен учасник фестивалю «Шоколадка» забрав додому частинку тепла, турботи і любові організаторів заходу!

Leave a Reply