Шістьох дітей захистили від горе-батьків

Усі діти віком від трьох місяців до десяти років. Про це повідомляє Подільське районне управління поліції. Четверо них – діти жительки Балти, яка не доглядала за ними належним чином: будинок був в аварійному стані, в оселі панувала антисанітарія, діти брудні, голодні, без ліжок і чистого одягу.

   30-річна мешканка Куяльницької ОТГ, яка не має власного житла, їздила з тримісячним сином по знайомих, залишала немовля з іншими людьми, а сама тим часом пиячила. Останній такий випадок правоохоронці зафіксували  кілька днів тому.

   В обох випадках малолітніх вилучили з родин та направили на повні медичні обстеження, за їхніми результатами органи опіки будуть вирішувати подальшу долю дітей.

   А от у Любашівській ОТГ правоохоронці протягом року притягували до адміністративної та кримінальної відповідальності матір 10-річної дівчинки за неналежне виховання доньки, зловживання алкогольними напоями та антисанітарні умови в оселі. Жінка не змінила свою поведінку й нещодавно місцевий суд постановив відібрати дитину без позбавлення матері батьківських прав.

«Для жінки це шанс зробити висновки, змінити спосіб життя та привести будинок до ладу – тільки тоді дівчинку повернуть додому. Поліцейські ж продовжують опікуватися долею дітей та робити все можливе для їх захисту, адже залишати неповнолітніх із безвідповідальними батьками небезпечно для їхнього життя, здоров’я та емоційного стану», – прокоментував начальник Подільського районного управління поліції Олександр Ноздратенко.

Загалом по області за період з 12 по 18 квітня 2021 року за ухилення від виконання батьківських обов’язків притягнуто до відповідальності за ст. 184 КУпАП 95 осіб. Від протиправних дій постраждало 11 дітей (тілесні ушкодження, порушення правил дорожнього руху, крадіжка, статеві зносини з особою, яка не досягла 16-річного віку). Зареєстровано 14 заяв про зникнення неповнолітніх, пошуки однієї дитини тривають.  Скоєно 10 злочинів за участю неповнолітніх.

Leave a Reply