Юні генії мовчазного мистецтва протягом  червня  господарюватимуть  у  виставковій залі Балтського історичного музею

За словами майстра пензля, викладачки класу образотворчого мистецтва Наталії Пінкіної, тут виставлені найкращі роботи понад двадцяти вихованців Балтської школи мистецтв. Серед них –  картини цьогорічних випускників Марії Пунтус (на знімку), Людмили Бабенко, Вікторії Порфір’євої та Ярослава Злагодіна.

Звичайно,  виставка під назвою «Квітуча країна дитинства», відкрита в День захисту дітей,  – це прекрасна  нагода для юних художників продемонструвати свій талант, свої досягнення, як своєрідна точка відліку на шляху до самореалізації. Але вже тепер можна стверджувати, що джерело балтських талантів – невичерпне. Роботи юних художників вражають своєю неповторністю, оригінальністю, духовністю. Кожен малюнок  дає можливість поглянути на світ очима дитинства, відображає внутрішній світ його автора.

Про це говорили, вітаючи юних художників,  виконуюча обов’язки директора школи мистецтв Олена Заянчуковська, заступник міського голови Тетяна Холіч, начальник відділу культури Анастасія Фокша.   Своїми  враженнями поділилась студентка першого курсу Балтського педагогічного фахового коледжу Анастасія Ворона, подякувавши за запрошення на відкриття виставки. Вона назвала учнів школи мистецтв маленькими творцями великих картин, адже у виставковій залі відчувається «атмосфера натхнення, буяння фарб та емоцій, які кожна дитина вклала у  свій твір».

Після урочистого оголошення про відкриття виставки, яке зробили спільно директор музею Петро Ткач та Наталія Пінкіна, учасники заходу  із задоволенням долучилися до творчості, залишивши відбитки від нафарбованих долоней на своєрідній візитній картці — квітучій країні дитинства, виготовленій спеціально до цієї події (на знімку).

 

Leave a Reply