20 тисяч захисних масок для двох північних районів Одещини надіслали з Китаю

20 тисяч захисних одноразових медичних масок – таку допомогу отримали два північних райони Одещини (Балтський та Любашівський) з китайського міста Ліньї (провінція Шаньдун).

Представники обох районів зустрілися в приміщенні Любашівської районної ради (на знімку), куди прибули пакунки цільової благодійної допомоги для двох районів.

Зустріч в приміщенні Любашівської райради

  До Балти привезли 10 тисяч масок. За спільним рішенням районної ради та райдержадміністрації, їх було розподілено між усіма державними та комунальними установами і, в першу чергу, медичними закладами. Балтяни також передали одну тисячу захисних масок Подільській лікарні, яка визначена опорною для надання допомоги хворим на COVID-19, в тому числі мешканцям Балтщини.

Генеральний директор Балтської багатопрофільної міської лікрні отримав благодійну допомогу.

  Коментуючи подію, голова Любашівської районної ради Сергій Паровик зауважив, що допомога з Китаю — це результат співпраці між українськими та китайськими регіонами, ініціатором якої став очільник Балтського району Олексій Пантілєєв. Він нагадав про те, що за запрошенням народного правління міста Ліньї провінції Шаньдун КНР наприкінці 2018 року представники органів місцевого самоврядування (Балтської та Любашівської райрад), сільгоспвиробники двох районів взяли участь у заходах в рамках Міжнародної виставки овочевої промисловості Китаю. Тоді ж між керівниками району Ланьлин міського округу Ліньї провінції Шаньдун та Балтської райради була підписана угода про співпрацю, яка стала запорукою встановлення партнерських відносин, розвитку.

Олексій Пантілєєв вручив благодійну допомогу з Китаю праціникам управління соціального захисту Балтської РДА

— Тепер, коли на Одещині зростає кількість захворювань на COVID-19, допомога від китайських партнерів є дуже потрібною для подолання пандемії, — зазначив Олексій Пантілєєв та висловив сподівання, що матиме нагоду особисто, а не за допомогою цифрових технологій, подякувати за допомогу.

Він також закликав небайдужих мешканців Балтщини, не очікуючи «манни небесної» від держави та закордонних друзів, також підключатися до благодійності та продовжити надавати посильну допомогу медичним закладам. Його сім’я, зокрема, вже зробила свій внесок у відповідний благодійний фонд.

Leave a Reply