«Автоледі» з Плоского: мрія стала реальністю

Плоске – одне з найвіддаленіших від районного центру сіл, тому для багатьох бажаючих навчатися в автошколі та отримати посвідчення водія залишалось мрією. На цьому фоні й народилась ідея запросити автошколу в село. Її радо підтримали депутат обласної ради Михайло Лазаренко , Плосківський сільський голова Валентина Ковальчук- і виїзні курси таки було організовано.

Курсантами Балтської автошколи стали двадцять п’ять плосківчан. Цікаво, що більшість членів групи – жінки. Старостою обрали Антоніну Погребну – директора будинку культури, в одному з приміщень якого проходили теоретичні заняття.

– Приємно відзначити, що представники Плосківської сільської територіальної громади продемонстрували приклади надзвичайної організованості, згуртованості, високої відповідальності, цілеспрямованості в досягненні омріяної висоти, – зауважив представник автошколи Володимир Капкін, високо оцінивши старанність курсантів, переважно – жінок або «автоледі», як їх ніжно назвали під час урочистого вручення прав учасників дорожнього руху.

На знімку Володимира Капкіна: слухачі автошколи перед початком занять на курсах – з «Правилами дорожнього руху» в руках.

Leave a Reply