Балта – місто, що залишається в серцях назавжди

Їх появі на світ раділи всі

493-ту річницю Балти ознаменувала ще одна подія, вірніше – дві: народження двох хлопчиків.
Ростислав – первісток сім’ї Вікторії та Віталія Лабушняків. Коли до палати пологового відділення завітала секретар міської ради Тетяна Матлашевська, аби за традицією привітати від імені керівництва громади новонародженого, його саме годувала мама (на знімку праворуч). Поруч був щасливий батько. Йому й вручила подарунки Тетяна Матлашевська.

Звістка про народження ще одного малюка – Андрійка – надійшла буквально перед від’їздом на лікарняний комплекс. Хлопчик разом з мамою Анною Танчук (це друга дитина в сім’ї) ще перебували у залі для пологів (на знімку вгорі). Тут вони й отримали вітання та подарунки від міської влади.

Персонал пологового відділення теж щиро порадів за своїх пацієнтів. А лікар-гінеколог Анна Дєрєшова, яка приймала пологи, розповіла про вагу та зріст хлопчиків. Радує, що Балтська ЦРЛ продовжує поповнюватись молодими кадрами: після проходження інтернатури Анна Дєрєшова повернулась до пологового відділення і вже два місяці працює лікарем (знімок внизу). Своєю благородною працею вона причетна до появи на світ вже не одного маленького балтянина.

Інформація про народження малюків прозвучала ввечері під час урочистостей з нагоди іменин міста. Загалом у святкові дні народилося четверо дівчаток і четверо хлопчиків. Цій втішній новині раділи всі, адже край, де народжуються діти, має майбутнє…

 

Leave a Reply