Балта – місто, що залишається в серцях назавжди

Минулий тиждень став своєрідним парадом мистецтв, спорту, дружніх зустрічей, підписання міжнародних угод, нагороджень, вшанування, квестів, лотерей, жартів та великого барвистого ярмарку, присвячених іменинам міста.

493-я річниця Балти відзначилася продовженням започаткованих раніше традицій. Одна з них – підписання угод про співпрацю між очільниками міст-побратимів. Цього разу Балта побраталася з Телаві – містом, розташованим в самому серці Кахетії (Грузія) з населенням понад 20 тисяч. Угоду підписали у конференц-залі кінотеатру «Родина» міський голова Сергій Мазур та представники правління муніципалітету Телаві, заступник мера Леван Шаламберідзе.

Церемонія підписання відбулася під час «круглого столу» за участю іноземних делегацій міст-побратимів Балти з Польщі (міста Домброво-Тарновське та Щуцин – Малопольське воєводство), Республіки Молдова (місто Сороки), Словацької Республіки (с.Гольяново) та Білорусі (місто Глибоке).

Під час заходу його учасники ділилися своїми враженнями щодо взаємного обміну делегаціями в рамках підписаних угод про співпрацю. Цікаво, що гості говорили своїми мовами, без перекладу, але їх добре розуміли всі присутні. Здається, більше на емоційному рівні, адже кожен переживав схожі почуття.
Мер міста Домброво-Тарновське Кшиштоф Качмарський після свого виступу вручив іменні ювілейні медалі з нагоди 20-річчя Домбровського повіту міському голові Сергію Мазуру та голові районної ради Олексію Пантілєєву.

Пізніше у концерній залі кінотеатру відбулося урочисте нагородження кращих представників Балти почесними грамотами, відзнаками та цінними іменними подарунками, а також – концерт «Злиття культур». У заході взяли участь й іноземні делегації.

Leave a Reply