БАЛТСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА СЕРГІЙ МАЗУР: «ЄВРОПЕЙСЬКІ ПІДХОДИ ДО УПРАВЛІННЯ ТА ДОСВІД КОЛЕГ ДОПОМОЖУТЬ ВПРОВАДЖУВАТИ В НАШІЙ ГРОМАДІ НОВІ, КОРИСНІ, ЦІКАВІ ПРОЄКТИ»

«Участь у складі Делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи накладає,  вважаю, величезну відповідальність на кожного, хто причетний до представництва країни на європейській політичній арені. А ще й відкриває нові можливості для місцевого самоврядування в Україні.

   В Офісі Президента України відбулася зустріч з колегами по делегації України в Раді Європи. Підбили підсумки своєї роботи та намітили плани на майбутнє.

В Україні впроваджуються майже 20 проєктів  Ради Європи, серед яких чи не вайжливіший – децентралізація. У Конгресі  вважають, що завдяки реформі децентралізації помітний прогрес України у відповідності принципам Хартії.

   Україні рекомендують, через перегляд Конституції, продовжити реформу децентралізації для встановлення чітких меж повноважень різних рівнів урядування та фінансової автономності місцевих урядів. Велике значення має спроможність громад – лише тоді є можливість реалізації економічних, інфраструктурних, соціальних проєктів.

Протягом карантину вели спілкування і роботу в Конгресі дистанційно. Нарешті є вірогідність живого діалогу. Європейські підходи до управління та досвід колег допоможуть впроваджувати в нашій громаді нові, корисні, цікаві проєкти».

Leave a Reply