Балтські студенти створюють перший інтерактивний підручник

СТУДЕНТИ та викладачі Балтського педагогічного фахового коледжу створюють інтерактивний посібник для першокласників. Все – в рамках проєкту «Книга, що оживає» Всеукраїнського фестивалю гри, навчання та натхнення Play Fest 2021. Для цього у закладі розгорнули справжню творчу майстерню, де під наставництвом викладачів Катерини Подуфалової та Вікторії Щур кожен учасник ділиться власними ідеями й пропозиціями, кращі з яких втілюються в життя. В результаті з’явиться книга, у якій зображення оживатиме. Робиться це завдяки спеціальній програмі в учнівських гаджетах, яка зчитуватиме інформацію QR-коду на сторінках книги. В результаті на екрані з’являтиметься живе зображення.

За словами Катерини Подуфалової, заклад вже не перший рік є учасником Всеукраїнського фестивалю Play Fest, ініціатором якого є команда фонду The LEGO Foundation.

Фестиваль за своєю ідеєю та концепцією є унікальним в Україні, оскільки має на меті показати поєднання гри і навчання, як зробити навчання цікавим та мотивуючим для дітей і допомогти дорослим усвідомити, як підготувати дитину сьогодні до успішної реалізації у світі завтра. Одним з ключових завдань фестивалю є розкриття освітнього потенціалу гри, як важливого методу формування компетентностей майбутнього.
— Книга – це невичерпне джерело інформації. Посібник, який створюємо в процесі нашого спільного дослідження практично рік, ми хочемо зробити практикоорієнтованим, практикоспрямованим. Щоб потім студенти могли використовувати його на практиці, показувати дітям, що книга може бути насправді цікавою, сучасною та інтерактивною.

Свій перший спроєктований інтерактивний підручник майбутні педагоги продемонструють на початку червня у Києві.

Leave a Reply