Балтщина спортивна

Після досить затяжної поїздки, юних баскетболістів Балтської ДЮСШ разом із тренером Сергієм Кольцовим тепло зустріла оздоровча база «Факел» Затока та чарівні краєвиди з одного боку моря, з іншого – лиману.
Саме тут протягом 10 днів юнаки пройдуть навчально-тренувальний збір, щодня тренуватимуться та візьмуть участь у турнірі зі своїми ровесниками з різних куточків країни.
Юні спортсмени вже розпочали участь у баскетбольному турнірі, без шансів перегравши суперників із Дніпра 34:3! Тепер щодня, крок за кроком, вони будуть намагатись долати конкурентів. Найближчі дні зіграють по дві гри.


2 червня, СК «Балта» розпочала участь в офіційному Чемпіонаті області з футболу сезону 2018 року. Першу гру команда зіграла у м.Подільськ з місцевим «Локомотивом», з яким тиждень тому провела товариський матч вдома. Гра закінчилась у нічию 1:1. Нерівності поля урівняли «майстерність» усіх футболістів, так як відскок м’яча від подібної поверхні передбачити важко. Але ряд невикористаних моментів і не забите пенальті – не виправдання. Маємо дві жовтих (Попов, Колібаба) та одну червону картку (Мельник). Автор голу: Торканівський Сергій.Тренер команди: Домашкевич Анатолій.Начальник команди: Івоненко Віктор.
Наступна футбольна зустріч відбудеться на Балтському міському стадіоні рівно за тиждень, 9 червня о 16:00 год. із ФК «Чорноморськ» м.Чорноморськ, срібними призерами минулого сезону.


ІІІ тур відкритого Чемпіонату громади з футболу з одного боку був прогнозований, з іншого – здивував кількістю «нулів».
Єдина гра між ФК «Шляхове» та «Агро Нива» Обжиле закінчилась з рахунком 2:3. Всі інші спаринги мали однобічну перевагу однієї з команд. Перельоти впевнено переграли Білине (5:0), ФК «Саражинка» поступилась у домашньому матчі футболістам з Бендзарів (0:4), а балтська «Фортеця» без проблем перемогла гольмянців (4:0).
Наступний тур відбудеться згідно графіку у селах Білине, Шляхове, Обжиле та Бендзарі.

 

Leave a Reply