БАЛТЯНКА ВИПУСТИЛА СВІЙ ПЕРШИЙ ДИСК

Рік тому джазова співачка, композитор та аранжувальник Катерина Кравченко разом зі своїми друзями Миколо Сучанеком  (фортепіано), Йоганнесом Фріке (бас) та  Жоао Райнері (барабани) записали перший альбом “Stories”.

Як зізнається Катя, робота над ним стала переломним моментом у її житті та поштовхом для випуску авторського диску. Нещодавно мрія нашої талановитої землячки, яка проживає та навчається в Німеччині, здійснилася.

— Я довго мріяла про те, щоб записати диск, де будуть представлені мої авторські твори. Трохи побоювалася, що ще рано, бо була переконана, що записувати треба тоді, коли ти вже досвідчений музикант і не краплі не сумніваєшся у своїй творчості. А я сумнівалася. Мої комплекси не давали мені повірити в себе. Та, дякуючи долі, на моєму шляху зустрілися такі прекрасні люди, як Жоао, Миколай та Йоганнес, котрі переконали мене зробити цей перший крок. І я дуже щаслива тому, що тепер можу поділитися “Stories” з усім світом.

Кожна пісня має свою історію та значення у моєму житті. Це нагадування про кохання, якому не судилося бути, про нездійсненні очікування, про розлуку з рідним домом, про те, як важливо не втрачати надії і вірити у себе, – розповіла Катерина.

Наталя ТАРАСЕНКО

Leave a Reply