Буде ваговий комплекс

Проінспектовано доро-
жнє полотно траси Балта-Кодима. З цією метою використано квадракоптер і вивчено думки водіїв. Результати перевірки задовільні.Чи відповідає якість покриття нормам і стандартам, який транспортно-експлуатаційний стан автодороги і чи виправдовує вона своє призначення – це стало метою моніторингу під керівництвом радника голови ОДА С.Лазуткіна.
Було також відзначено, що завдяки дорозі Балта-Кодима у Кодимського району з’явились нові перспективи, створено сприятливі умови для інвестиційної і культурної діяльності. Зокрема, стан траси позитивно позначиться на проведенні регіонального фестивалю «Кодима-фест», на розвитку туризму.
– Наш район потроху із депресивного перетворюється на перспективний. Очевидні позитивні соціально-економічні й культурні перетворення. Великий внесок в цій справі керівництва області – Максима Степанова і Анатолія Урбанського, які допомагають підняти Кодимщину, – наголосив очільник району Вадим Козачок.
Водії також висловили своє задоволення дорогою, зазначивши, що дане сполучення допоможе у вирішенні багатьох проблем, як соціально-побутових, так і економічних.
Крім того, оглянуто майданчик біля с.Будеї, де незабаром буде встановлено пересувний ваговий комплекс.
В Одеськой області функціонуватимуть вісім таких комплексів. Це дасть можливість обмежити рух багатотонних автомобілів, зробити дорогу довговічнішою і безпечнішою – відзначалось при зустрічі

  • Любов КУЗЬМЕНКО•
  • Leave a Reply