Будівництво спорткомплексу: виручає «крихітка»

Будівництво спортивного комплексу триває, цьому поки що сприяють погодні умови. За словами головного інженера ПП «Юніверсбуд» Михайла Мінциса, споруда буде каркасного типу.

Редакція «ВІ» з самого початку будівельних робіт постійно цікавиться їх ходом. Вчора наш кореспондент переконався, що «свайне» поле вже практично залите, проведено каналізацію та підведено водопровід, розпочинається підготовка металевого каркасу під підпірну стіну з боку костелу. Будівельникам надають потрібну допомогу міські служби, зокрема, КП «Водоканал».

ПП «Юніверсбуд» має власну установку, спеціально розроблену для роботи в обмежених умовах, там, де не можуть працювати великі бурові установки. Михайло Мінцис називає її ніжно «наша крихітка». Вона повністю розбірна, легко перевозиться. Нею можна бурити під палі навіть під існуючим фундаментом на відстані 20 сантиметрів, щоб передати навантаження на новий. Скрізь, де не може працювати велика бурова, виручає «крихітка». Тому всюди по Україні, де трапляються аварії і просідають будівлі, де валяться укоси, вона робить чудеса у будь-яких незручних місцях. Таке місце є й на даному об’єкті. Щоб не наражати на небезпеку будівлю костелу (це пам’ятник архітектури), робиться все необхідне, як і передбачено проектом, щоб виключити негативний вплив нового будівництва. Для цього зводиться підпірна стінка, яка триматиме укіс.

Наш кор•

Leave a Reply