Василь, м.Балта: Де в нашого народу клепка?

Може, як у Чахлика невмирущого, захована за тридцятьма замками та печатками? Тільки чомусь ніяк не знайдеться сміливець, який би розбив оте злополучне яйце від «золотої» качки й витяг клепку на волю. Бо як інакше пояснити те, що народні найманці отримують зарплати в кілька  разів більші, ніж ті трудяги, які їх годують, сплачуючи податки,  ніж ті, хто віддав своє здоров’я за роки багаторічної праці й отримують за це мізерні пенсії? Хоча я нічого нового не кажу: все у вільному доступі. Можете зайти в інтернет і відшукати декларації будь-кого, хто (дякуючи  Господу), змушений звітувати, в тому числі місцевих – для порівняння.  Я не люблю заглядати у чужі кишені, лише у ті, що наповнюються з бюджету.

   Хочете моє прізвище? А навіщо? Ось я перед вами стою. Нічого нового для вас не кажу, але ви все  одно це не надрукуєте!  І люди наші не перестануть кланятися «перед начальством», сподіваючись на покращення.

   Не треба далеко ходити. Всі ми швиденько так погодилися сплачувати за транспортування газу (розподіл). Добре, платимо. А за що? За те, що по трубах, з яких вже фарба пооблазила, газ женуть? Ви бачили, щоб їх хтось підфарбовував? Дивлюсь на облуплені, іржаві труби й душа болить. Я вже не кажу про якесь обслуговування. Чому про це не напишете? Запитайте, що входить у той розподіл? Просто поцікавтесь у кількох знайомих, скільки вони платять за це щомісячно, і в середньому підрахуйте та поцікавтесь, куди такі чималі кошти витрачаються. А я скажу: на зарплати «газовому» начальству, які нам і не снилися. То де у нашого народу клепка?        

Leave a Reply